5.ua

Традиційно масштабно святкує Різдво Львів [відео]

   

  Це львівський вертеп. Окрім традиційних персонажів - Марії, Йосипа, ангелят і царя Ірода – тут і воїни Української повстанської армії. У ролі ж чортенят – представники НКВС. Молодь каже, у такий спосіб демонструють боротьбу за незалежну Україну.

  Площа Ринок просякла сумішшю ароматів. У місті стартувало сьоме свято пампуха. Пончики – українські, американські, німецькі. Є солодкі – з маком, джемом, пудрою та шоколадом та солоні смаколики.

  Олександра Харченко: «Дуже смачні пампухи, в Дніпропетровську таких не роблять. Тому ми дуже щасливі. Це зі згущеним молоком та з маком».

  Христина Гнатишин: «Дуже великий попит. Різдво, перший день Різдва. Свято. Дуже багато туристів. І пампушки розходяться на УРА».

  За підсумками організаторів торік на святі з’їли п’ятдесят тисяч пампухів. Цьогоріч очікують: осилять більше і таким чином встановлять новий рекорд із поїдання пампушок.

  Тетяна Пилипець, «Пані Пампухова»: «Пампушок, як і кутя, є найдавніша різдвяна їжа. Якщо кутя сакральна, смакує саме в святвечір, саме в колі своєї родини. То пампушок це така страва, це десерт яким можна ділитися».

  Торік у період від Нового року до Водохреща Львів відвідали двісті тисяч туристів. У міській раді сподіваються - цьогоріч людей буде більше не дивлячись на революційні події у країні. Здебільшого місто відвідують люди із Східної України, Польщі, Росії та Німеччини.

  Турист: «Дуже красиве місто. Тут притримуються таких традицій, що у нас таких немає. Я з Кривого рогу. Ми тут по роботі. І я дуже радий, що в цей період ми тут працюємо».

  Донетчанин: «Ми приїхали з Донецька і дуже-дуже нам тут подобається. Красиво, добрі люди і святкова атмосфера».

  Марічка Кужик, «5 канал»: «Різдво перетворила Львів у містерію. Старовинні вулички переповнені туристами. Триватимуть святкові заходи у місті Лева аж до Йордану».

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Чорновол планує перебувати на стаціонарному лікуванні ще принаймні місяць
  Наступний матеріал
  Сабова викликають на допит у справі блокування автобусів спецпідрозділу "Тигр"
  Теги: