5.ua

Тюремники кажуть, що Тимошенко здорова [відео]

  Але, за його словами, такого закону - немає. Олександр Лісіцков додав, що ув'язнена почувається добре, а в Україні - достатньо кваліфікованих лікарів, то ж він не розуміє, чому Тимошенко зажадала лікуватися у Німеччині. Водночас, за словами головного тюремника, інші засуджені подавали заяви про лікування за кордоном, але з ними цитуємо: «провели роз'яснювальну роботу».

  Олександр Лісіцков, голова пенетенціарної служби: «Ее состояние стабильно. Как говориться, она в полном здравии находится - может читать, писать. Более 388 раз проходили различные медицинские обследования и предлагалось пройти то или иное обследование. приезжали соответсвующие доктора, это и профессора и академики. Из этих предложенных обследований - более чем 250 раз -270 раз человек просто отказался».

  Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова, Сергія Соболєва і Григорія Немирю тюремники о дванадцятій пустили на побачення до ув'язненої Юлії Тимошенко - і попередили триватиме зустріч не більше чотирьох годин. Наразі, кореспонденти «5 каналу» чекають на закінчення зустрічі, аби розпитати опозиціонерів про подробиці побачення із ув’язненою.

  Попередній матеріал
  На Луганщині горів житловий будинок: 3 людей загинули
  Наступний матеріал
  У ЄС очікують, що Тимошенко відпустять на лікування до Німеччини
  Теги: