ukr.media

Тюремникам Качанівської колонії, обвинуваченим у побитті Тимошенко, винесли вирок

  Двом тюремникам з Качанівської колонії, яких обвинувачували у побитті Юлії Тимошенко під час її ув’язнення, винесли вироки.

  Покарання напередодні оголосив Комінтернівський райсуд Харкова. Три роки за ґратами проведе колишній заступник начальника колонії Андрій Коваленко. А екс-начальника охорони Качанівської колонії Андрія Парамея покарали трьома роками умовно.

  "В чому прокуратура і суд дійшли повної згоди – це щодо позбавлення спеціального звання, щодо неможливості обіймати посади в пенітенціарній службі три роки обом обвинуваченим, крім того, суд окремо ще призначив штраф як додаткове покарання у вигляді 8,5 тисяч гривень",- повідомив прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

  У той же час, захист обвинувачуваних наполягає на їх невинуватості.

  "Доказів, які б підтвердили вину як Коваленка, так і Парамея, не знайдено. Але прокуратура відстоює свою позицію, суд прийняв таке рішення. Звісно, ми будемо писати апеляцію. Обидва підзахисних не визнали свою провину", - заявив адвокат Григорій Мар’яновский

  Нагадаємо, травми Юлія Тимошенко отримала у квітні 2012 року під час перевезення з Качанівської колонії до центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці". Екс-прем’єр заявила, що до неї застосували фізичну сил троє тюремників. Третій винуватець - інспектор Євген Зимогляд, досі у розшуку.

  Попередній матеріал
  "Ощадбанк" відкрив понад 70 тис. рахунків переселенців - Пишний
  Наступний матеріал
  Матч плей-оф зі Словенією Україна зіграє у Львові
  Теги:
  Loading...