Травневе та Гладосове
Травневе та Гладосове 5 канал

Терористи обстрілюють нещодавно повернуті Україною селища в АТО

Таким чином бойовики заважають роботі спостерігачів СММ ОБСЄ та представників місії ООН

Ранком вівторка, 28 листопада, терористи відкрили вогонь по Травневому та Гладосовому, які нещодавно перейшли під контроль ЗСУ. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Українська сторона СЦКК повідомляє: у порушення наданих гарантій безпеки сьогодні зранку 28 листопада 2017 року НЗФ ОРДО розпочали обстріли населених пунктів Травневе та Гладосове (Донецької області)", – зазначається в повідомленні. 

Такі дії НЗФ ОРДО українська сторона розцінює як чергову провокацію дискредитації підрозділів ЗС України в АТО та недопущення спостерігачів СММ ОБСЄ і представників місії ООН, які планували провести моніторинг гуманітарної ситуації та обстановки щодо порушень бойовиками ОРДО режимів "тиші" у зазначених населених пунктах.

"Українська сторона СЦКК засуджує дії НЗФ ОРДО щодо обстрілів населених пунктів, що ставить під загрозу життя та здоров’я цивільного населення. Такі дії керівництва ОРДО свідчать про зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту, демонструють небажання дотримуватися режиму припинення вогню та свідоме невиконання Мінських домовленостей", – наголошується в повідомленні. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Зелені чоловічки" на вулицях окупованого Луганська – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО, "зелені чоловічки"
/
ОРДЛО, "зелені чоловічки"
/

Попередній матеріал
В Україні офіційно оприлюднили судову реформу
Наступний матеріал
Суд у справі Ситника не відбувся: стала відома причина
Loading...