Тернопільських працівників швидкої допомоги захищатимуть від наркоманів

  Тернопільських працівників швидкої допомоги захищають від нападів наркозалежних людей. За словами медиків, їм дедалі частіше погрожують, вимагаючи наркотики. Щоб убезпечити персонал, у центрі швидкої допомоги міста запровадили корпоративний мобільний зв`язок, за допомогою якого члени виїзної бригади можуть будь-якої миті з`єднатися з диспетчером.
  Робота лікарів "швидкої" стає дедалі ризикованою, переконаний головний лікар комунального центру швидкої допомоги Тернополя Михайло Джус. Він каже: в екстремальні ситуації медики найчастіше потрапляють під час виїздів на виклики. Адже часто замість хворих людей, вони приїжджають до наркозалежних. Щоби хоч якось убезпечити своїх працівників, керівнцтво центру запровадило екстрений мобільний зв`язок.

  Михайло Джус, головний лікар комунального центру швидкої допомоги Тернополя: "Були випадки, коли наші працівники потрапляли на виклики, де просто закривалися двері, прикладали або ніж, або пістолет і заставляли колоти наркотики. Звичайно, наркотики ми не кололи, але необхідність зв`язку внутрішнього – працівника швидкої і диспетчера – на часі. І в зв`язку з тим був введений внутрішній корпоративний зв`язок".

  Тепер під час виїздів кожен з бригади швидкої допомоги має з собою корпоративний мобільний телефон. Навіть, якщо він буде у кишені, у разі небезпечної ситуації на апараті достатньо лише натиснути кнопку екстреного виклику. Тоді усе, що відбувається поруч, чутиме диспетчер. Він уже має повідомити про ситуацію правоохоронцям. Працівники швидкої кажуть, що із таким нововведення їм працюватиметься спокійніше.

  Богдан Припхан, завідувач відділення №2 комунального центру швидкої допомоги: "Був виклик один в один із номерів готелю. По приїзду бригади були зачинені двері. Молоді люди, четверо чоловік, вимагали у бригади, щоб вколоти наркотичні осередники. У той час у нас не було корпоративного зв`язку. Погрожуючи життю нашим працівникам, змушені були вколоти правда не наркотичні осередники, а фізрозчин вкололи. Вийшовши із готелю, ми одразу подзвонили по рації нашому лікарю, було визвано наряд міліції".

  Щодня бригади Тернопільської швидкої допомоги виїжджають на 200-250 викликів. За словами медиків, принаймні один із них може бути небезпечним. До того ж, нерідко наркозалежні самі навідуються до центру швидкої та, погрожуючи лікарям, вимагають наркотичні препарати. Тож, окрім запровадження корпоративного мобільного зв`язку, вдалися також до послуг відомчої охорони. Тепер в усіх приміщеннях швидкої  цілодобово чергують правоохоронці.

  Тетяна Тарасенко, Віталій Павук, 5 канал
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  Принца Вільяма звинувачують у використанні військової техніки в особистих цілях
  Теги:
  Loading...