Тернопіль: 1000 грн отримають ті, хто прийдуть на випускний у вишиванці

  Погуляв на випускному, ще й гроші отримав. У Тернополі 1000 гривень може заробити сім`я одинадцятикласника. За однієї умові – коли усі члени родини прийдуть на бал у вишиваних сорочках. Через матеріальне заохочення міська влада вирішила поступово запроваджувати ідею, аби випускний бал у місті відбувався саме у такому одязі.

  У родині Гуків цього року перший випускник – син Олег. Готувалися до свята завчасно, бо вирішили, що усією родиною прийдуть на випускний у вишиваних строях. Такою ідеєю запалився старший син, коли торік побачив випускників у вишиванках.

  Олег піде на випускний у білому, вишитому синім костюмі. У таких самих кольорах і вбрання найменшого члена родини – Мар`яна. Тато та середній брат збираються на свято у традиційних сорочках, вишитих мамою.

  Ідею проводити випускні бали у вишиваному одязі в Тернополі запровадили два роки тому. Чиновники кажуть, такі свята не тільки гарно виглядають, а й відроджують традиції.

  Щороку, стверджують чиновники, кількість випускників у вишиваних костюмах зростає. Тим більше, і старшокласників, і їхні родини та навіть школи влада фінансово стимулює спеціальними преміями.

  Загалом призовий цьогорічний фонд за вишиванки на випускному складає майже 50 тисяч гривень.

  Тереза Костецька, Антон Слободян, Тернопіль, 5 канал

  Попередній матеріал
  ЄС зацікавлений у модернізації української ГТС
  Наступний матеріал
  Начальник Генштабу подав у відставку
  Теги: