Кримінальні авторитети
Кримінальні авторитети Нацполіція

"Тенго", "Дато" і "Джейран": поліція викрила трьох "злодіїв у законі", що діяли в Україні

Усі троє прибули в Україну, аби контролювати злочинні угруповання

За тиждень поліцейські викрили діяльність трьох "злодіїв у законі" на території України. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

"Усі вони – іноземці, які прибули в Україну з метою здійснення контролю за діяльністю певних злочинних угрупувань. Викрити злодіїв вдалось завдяки кропіткій роботі поліцейських Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції та його новостворених територіальних підрозділів", – зазначається у повідомленні.

  • "Джейран Хонський"

Правоохоронці отримали інформацію про те, що 41-річний кримінальний авторитет "Джейран Хонський" намагається потрапити до України, аби керувати злочинними групами. Зокрема, йдеться про викрадення автівток на території країни.

"Правоохоронці не допустили візиту "небажаного гостя": 25 жовтня, за сприяння Державної прикордонної служби, поліцейські затримали злодія прямо в аеропорту міста Харкова. Чоловіка повернули рейсом до Стамбулу", – зазначили правоохоронці.

Нині "злодію в законі" заборонено в'їзд до України на 5 років.

  • "Тенго Гальський" і " Дато Агджабединський"

Інші два злодія вже неодноразово видворялися з території України, однак незаконним шляхом поверталися знову. Так, "Тенго" було примусово видворено з України у квітні цьогоріч із забороною в’їзду до 2021 року.

Утім, згодом він повернувся і став контролювати злочинні банди, що скоюють квартирні крадіжки.

26 жовтня "злодія в законі" затримали у Києві. Наразі працівники Державної міграційної служби помістили його до пункту тимчасового перебування іноземців (ПТПІ).

Ще один кримінальний авторитет "Дато" прибув на територію Київського регіону для контролю за злочинними групами своїх земляків.  

"27 жовтня за сприяння Державної міграційної служби 32-річного уродженця Азербайджану, примусово видворено за межі нашої країни. Відтак, "Дато" заборонено в’їзд до України на 10 років", – прозвітували в поліції.

Попередній матеріал
У США випробували нову потужну ракету-перехоплювач – відео
Наступний матеріал
Зустріч українських урядовців з представниками компаній США щодо торгово-інвестиційної співпраці – відео