Теличенко: Пукач невдоволений своїм захистом

  Екс-генерал МВС Олексій Пукач, якого звинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, невдоволений своїм захистом. Про це розповіла адвокат Мирослави Гонгадзе, Валентина Теличенко.

  Щоправда, про недовіру до захисників Пукач не заявляв, і від їхніх послуг не відмовлявся - повідомила захисниця. Тепер суд зачитує протоколи допиту Пукача. У них, за словами Теличенко, є розбіжності. Тож основне завдання судових засідань на цьому етапі - встановити причину суперечностей. Теличенко каже, що Пукач повільно відповідає на запитання учасників процесу. Тож прогнозує, що етап усунення розбіжностей триватиме щонайменше два тижні.  

  Валентина Теличенко, адвокат Мирослави Гонгадзе: "На сьогоднішньому засіданні, зокрема, ми з’ясовували, так яким же чином і від кого діставав Пукач наказ збирати інформацію про Подольського, затримувати та вивозити в ліс Подольського, залякувати його, затримувати і вбивати Георгія Гонгадзе. Ми відмітили багато суперечностей в тих показах, наприклад з Подольським, в тих показах, які давав підсудний, і в тих показах, які давали раніше засуджені працівники підрозділу підпорядкованому Пукачу".

  Попередній матеріал
  Україна культурна. Жопа є, а слова нема? [репортаж]
  Наступний матеріал
  Голова ФПУ Василь Хара подав у відставку
  Теги: