Татари судитимуться за землю на південному узбережжі Криму

  За землю на південному узбережжі Криму татари судитимуться з тамтешніми чиновниками. Позиватимуться одразу до кількох керівників селищ у Ялтинському районі.
  Про це на прес-конференції повідомив голова громадської організації кримських татар "Койдешлер"  - Ібрагім Воєнний.  За його словами, у черзі на землю на південному березі стоять майже три  з половиною тисячі репатріантів, натомість чиновники роздають ділянки бізнесменам.  Зокрема,  йдеться про земелі у Гаспрі, Сімеїзі, Кореїзі та Гурзуфі. У цих районах репатріанти збираються відбудовувати свої  селища, знищені у часи  Другої Світової війни. Якщо отримати землі не допоже і суд, татари готові до масових акцій протесту, каже Воєнний.

  Ібрагім Воєнний, голова громадської організації "Койдешлер": "Депортированые люди согласно законам Украины должны былим получить землю в тех местах, откуда их выселили. Ихние заявления должны были расмотреть в месячный срок, вместо  - уже прошли года. Значит они нас вынуждают к акциям протестов -  да пикеты, митинги и палатки".
  Попередній матеріал
  40 000 палестинців утворили живий ланцюг на кордоні сектору Газа
  Наступний матеріал
  У Києві відбувся концерт гурту "Самоцвіти"
  Теги:
  Loading...