Танкісти Чернігівщини обіцяють гідну відсіч російським загарбникам

  Не допустити вторгнення до України обіцяють бійці танкової частини, що на Чернігівщині. Бригада розташована за сто кілометрів від кордону з Росією.

   

  У танковій бригаді 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України служить 90 відсотків контрактників 10 - строковиків, яким вже скоро демобілізуватися. Утім, солдати про відпочинок наразі і не думають.

  Олег Коваленко, вояк: «Ми щас знаходимось у бойовій готовності. Ми повністю готові обороняти кордони України, нашу військову частину».

  Сергій Манько, командир танка: «Я прибув, та відбув в парк для зняття техніки зі зберігання. Заряджали боєприпаси, отримували зброю. Зараз моя техніка вже готова виїхати за командою на пункт дислокації в любу точку, яку скажуть».

  Танки та зброю окремій гвардійській танковій бригаді готують, але все ж таки сподіваються не використовувати.

  Максим Носівець, Старший механік водій першої танкової роти, першого танкового взводу: «Сподіваюсь, що мої навички у бойових діях не згодяться, все вирішиться мирно. Але я, і мій екіпаж, готові захищати Батьківщину».

  У самій частині - настрої спокійні. Утім бійці хвилюються за долю своїх колег у Криму.

  Олег Коваленко, вояк: «Я пишаюся тим, що військовослужбовці нині знаходяться в Криму. Вони мужньо відносяться до своєї воїнської справи. Я сподіваюсь, що так будуть і всі військовослужбовці відноситись до військової справи, я думаю, що все буде добре».

  Михайло Веримієнко, навідник гармати: «Щоб тримались і не здавались. А ми вже будемо допомагати тут».

  А поки солдати несуть службу - просять рідних не хвилюватися за них.

  Ольга Бойко, Тарас Сидоренко, Чернігівщина, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Валерія Новодворська: Путін прагне зіткнутися з НАТО, у нього сверблять боєголовки
  Наступний матеріал
  У Донецьку збираються штурмувати будівлю СБУ
  Теги:
  Loading...