Талісмани Євро-2012 вже у Києві [репортаж, відео]

  Талісмани чемпіонату Євро-2012 презентували у Києві. Турне братів-близнюків українськими містами, де проводитимуться матчі чемпіонату, завершилося у столиці України. Саме тут відбудеться фінал футбольної першості.

  Не на футбольному полі, а на паркеті у столиці вперше побачили талісманів Євро-2012. Двометрові хлопчаки завітали на відкриття змагання зі спортивного танцю "Київ Опен 2010". Кілька рухів у виконанні "супергероїв" вистачило, щоби танцюристи у них розгледіли талант не лише забивати голи.

  Талісмани майбутнього чемпіонату одягнуті у футбольні костюми кольорів національних прапорів двох держав. На футболці в поляка написаний №20, в українця №12. Близнюків уперше представили у Варшаві 16 листопада. Утім вони й досі не мають імен.    

  Попередньо УЄФА вже відібрало три пари імен для талісманів: Славек-Славко, Шемко-Стримко, Клемек-Ладко. Як їх називатимемо, стане відомо 4 грудня. Наразі ж триває голосування серед уболівальників. Вітчизняні шанувальники футболу не згодні з другими варіантами імен. Мовляв, походження не українське.   

  Києвом талісмани Євро-2012 пересувалися на відкритій платформі. Під час руху віталися з перехожими.

  Друга зупинка братів-близнюків у Києві - Хрещатик. Розпізнати яскравих героїв одразу - удавалося не всім.

  Тур вихідного дня для Євро-символів завершився у Національному цирку. За час свого візиту гості не промовили ані слова. Спілкуються з публікою завдяки рукостисканням та палким обіймам.  

  Людмила Голоднік, 5 канал: "Талісмани футбольної першості у Києві проведуть два дні. У понеділок вони планують відвідати інтернат для дітей із вадами розвитку. А потому поїдуть до Польщі. Звідки, власне, і розпочали свою мандрівку".

  Людмила Голоднік, Віктор Сніжко, 5 канал 

  Попередній матеріал
  Художники розписали фасад Київської дитячої інфекційної лікарні [відео]
  Наступний матеріал
  Качинський: Росія має вибачитися й заплатити за Катинь
  Теги: