www.youtube.com

Силовики побили затриманих у Бахчисараї активістів – адвокат

  Серед восьми активістів, яких затримали російські силовики під час обшуків у будинках кримських татар у Бахчисараї вранці 11 жовтня, є сильно побиті

  Як заявив адвокат Маммет Мамбетов, усі вони перебувають у поліції, повідомляє .

  "Серед них є дуже побиті люди, нам повідомили про це з Бахчисарайського РВВС юристи. Є факти побиття співробітниками правоохоронних органів... На місці одного з обшуків була провокація. Не думаю, що на місці хтось бив, швидше, коли доставляли, оскільки на місці було багато свідків. Люди в Бахчисараї на вухах і ногах", – розповів адвокат.

  Мамбетов повідомив, що у відділенні поліції оформляють протоколи затримання, юристи не виключають можливості застосування адміністративного покарання до активістів.

  Вранці в середу, 11 жовтня, стало відомо, що в Бахчисараї в декількох будинках кримських татар, мусульман російські силовики проводять обшуки.

  Російські ЗМІ з посиланням на прес-службу Федеральної служби безпеки Росії повідомили, що силовики в Криму ліквідували Бахчисарайський осередок "Хізб ут-Тахрір" – організації, забороненої в Росії та анексованому нею Криму.

  Адвокати підтвердили, що шістьох затриманих і доставлених у ФСБ після обшуку кримчан російські силовики підозрюють у зв'язках з "Хізб ут-Тахрір".

  Захисники заарештованих і засуджених у "справі Хізб ут-Тахрір" кримчан вважають їх переслідування мотивованим за релігійною ознакою. Адвокат Еміль Курбедінов зазначає, що переслідувані у цій справі російськими правоохоронними органами – переважно кримські татари, а також українці, росіяни, таджики, азербайджанці та кримчани іншого етнічного походження, які сповідують іслам.

  Попередній матеріал
  Як довго влада відтягуватиме розв'язку питання євробляхерів – ексклюзивне інтерв'ю з Ніною Южаніною
  Наступний матеріал
  Чи пройде Старий світ випробування Земаном – ексклюзивне інтерв'ю з Іванною Климпуш-Цинцадзе
  Loading...

  Будинки очеплені кордоном силовиків: Смедляєв розповів про нові обшуки у Криму

  В умовах окупації Україна не може захистити кримських татар - Джапарова

  Дуже мало кримських татар інтегрувалися в систему окупаційної влади - Джапарова

  Прийшли люди в масках з нашивками ФСБ і вивезли невідомо куди: в Криму знову обшуки

  "Маски-шоу в Бахчисараї": Відомо про затримання 11 осіб

  Ханський палац в Бахчисараї передали у "власність республіки"