Facebook / Сергій Білан

Силовики перекрили найбільший канал постачання продуктів і ліків бойовикам

Головним замовником товарів, які надходили напряму бойовикам з контрольованої Україною території на окуповані землі, було так зване міністерство оборони "ДНР"

Канал, яким терористи отримували продукти харчування, медикаменти та паливно-мастильні матеріали, ліквідувала податкова міліція разом з СБУ. Спецоперацію провели у сірій зоні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан.

"Сьогодні був перекритий найбільший канал поставок на непідконтрольну територію продуктів харчування, паливно-мастильних матеріалів, медикаментів та інших товарів. При цьому серед основних замовників таких поставок було так зване міністерство оборони "ДНР". Тобто товари йшли безпосередньо бойовикам", – йдеться в повідомленні.

За словами Білана, спецоперація відбувалася в місцях, де активно працюють ворожі диверсійно-розвідувальні групи і снайпери, поблизу блокпоста терористів. Проведено обшуки на перевалочних базах, затримано кілька автомобілів з крамом.

"Завдяки злагодженим діям правоохоронних структур, усі учасники – а в операції було задіяно понад 100 чоловік – повернулися без втрат", – підкреслив заступник голови фіскальної служби.

/
/

Попередній матеріал
Біля Львова зіткнулися 12 автомобілів – очевидці публікують відео
Наступний матеріал
Через військові навчання окупантів у Криму скасовані та затримуються десятки російських рейсів
Loading...

У Запоріжжі СБУ блокувала канал постачання в Україну психотропів

СБУ викрила незаконний канал постачання на Київщину військової техніки з АТО

Прикордонники викрили канал постачання цигарок з окупованих територій Донеччини до країн ЄС

СБУ заблокувала багатомільйонний канал постачання товарів до "ДНР"