Сергій Даниленко 5.ua

Правоохоронці Донеччини у посиленому режимі готуються до святкових заходів

У заходах візьмуть участь понад тридцять тисяч людей

Правоохоронці у посиленому режимі готуються до свят на Донеччині. У заходах візьмуть участь понад 30 тисяч людей, прогнозує заступник начальника управління превентивної діяльності Національної поліції у Донецькій області Сергій Даниленко.

Авдіївка та Волноваха відзначають день міста. А в Маріуполі, Покровську та Бахмуті святкуватимуть день визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників. Урочистості триватимуть упродовж двох днів. Місця проведення свят ретельно перевіряють кінологи, вибухотехніки спільно з фахівцями державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Загальна кількість людей, яка задіяна у нас – це 1300 осіб. Основне навантаження на співробітників у нас буде 10 числа, де практично всі співробітники главку, починаючи з 9 години ранку у дві зміни будуть нести службу з охорони громадського порядку на Маріупольському гарнізоні. Складні заходи пройдуть у Бахмуті. Там приїжджають виконавці музичних програм, досить відомі в Україні, і тому теж очікується великий наплив громадян", – повідомив Даниленко.

Попередній матеріал
Внаслідок сутичок під будівлею "Київміськбуду" постраждали двоє поліцейських
Наступний матеріал
Брифінг речника АПУ з питань АТО Андрія Лисенка – відео