5.ua

«Свободівці» пікетували будівлю МВС [відео]

   

  Кількасот «свободівців» навідалися із таким закликом під стіни Міністерства внутрішніх справ. Вони хочуть аби офіцери внутрішніх військ написали звернення на підтримку Майдану. А солдати - не виконували злочинні накази і пам’ятали, що вони давали присягу українському народові. Реакції на такі заклики активісти не почули. Спілкуватися із мітингуючими ніхто не вийшов. Утім, ті і не засмутилися, бо упевнені - більшість бійців, принаймні морально, на їхньому боці.

  Перший протестуючий: «Ми прийшли нагадати, кому вони мають служити і які накази вони мають виконувати. Накази українського народу, якому вони присягали».

  Другий протестуючий: «Я переконаний, ці солдати задумаються про те, якби швидко це все закінчилося. Багато хто з них хоче перейти на бік народу, але вони бояться військового трибуналу».

  Третій протестуючий: «Від імені матерів ми просимо, не стріляй в своїх братів-сестер. Вони вже на нашій стороні, ця влада паде». 

  По закінченню акції, активісти вже традиційно заспівали державного гімна. І на їхнє здивування командири, які стояли біля міністерства - віддали честь народному виконанню. За це активісти гучно подякували.

  Попередній матеріал
  Справу адвоката Смалія, якого обвинувачують у замаху на суддю напривали у суд
  Наступний матеріал
  Митці влаштували перформанс на Грушевського [відео]
  Теги:
  Loading...