Свободівець позиватиметься до МВС за наклеп

  Нагадаємо, напередодні силове відомство оприлюднило інформацію, що, нібито, євромайданівці захопили та побили в підвалі КМДА майора міліції в цивільному. За побиттям працівника МВС, буцімто, спостерігав Левченко – який не втрутився у ситуацію. В Міністерстві наголосили – оперативника довелося шпиталізувати. Натомість, сам свободівець заявляє: у ніч на 1 лютого перебував у Українському домі, а не в Київраді, що можуть підтвердити свідки. Спростовують факт інциденту і в комендатурі Євромайдану.

  Дмитро Шумейко, перший заступник начальника Шевченківського РУ ГУМВС України в місті Києві: «Потерпілим є 30-річний майор міліції, який отримав тілесні ушкодження під час виконання службових обов’язків у центрі столиці. Його насильно затягли двоє осіб у масках на обличчях до приміщення Київської міської державної адміністрації, де у підвалі завдали йому тілесні ушкодження та відібрали особисті речі».

  Потерпілий: «Сначала к стенке ставили, потом ставили на колени, падал там от ударов».

  Степан Кубів, комендант Євромайдану: «Абсолютно такої ситуації не було. Я рахую, що це є знову провокація. Провокацій є дуже багато. Я ж пояснював нещодавно і звертався до Міністерства внутрішніх справ, що два міліціонери у цивільному, які витягнули табельну зброю, які мали посвідчення, які створили дебош і коли ми їх запросили на розмову – вибачте, вони були ще й у нетверезому стані». 

  Попередній матеріал
  Фюле: ЄС зобов’язаний надати Україні перспективу членства
  Наступний матеріал
  Прокуратура – проти площі Героїв Євромайдану у Тернополі
  Теги:
  Loading...