5.ua

«Свобода» вимагає судити винуватців фальсифікацій виборів на 223-му окрузі [відео]

  Судити винуватців фальсифікацій виборів на 223-му окрузі вимагає Всеукраїнське об’єднання «Свобода». З такою вимогою активісти пікетували будівлю міністерства внутрішніх справ.

  Минув уже рік, як відкрили кримінальне провадження за фактом перешкоджання волевиявленню, а справа і досі на дорозслідуванні. «Свободівці» закидають правоохоронцям навмисне затягування слідства, натомість в міліції запевнили, що слідчі дії тривають. Одному з членів комісії дільничного виборчого округу вже вручили повідомлення про підозру. Хто ця людина, поки не розголошують, через таємницю слідства. Судити підозрюваного не можуть, бо з липня особа начебто хворіє. Нагадаємо, кримінальне провадження відкрили у листопаді минулого року, коли на 5-ти округах Центральна виборча комісія не змогла встановити результати голосування. На  223-му окрузі у Києві за мандат змагалися кандидат від свободи Юрій Левченко та самовисуванець Віктор Пилипишин. Повторні вибори на проблемних округах мають відбутися 15-го грудня.

  Олег Татаров, заступник голови слідчого управління МВС: «Коли уже особа вилікується, у нас буде можливість проводити процесуальні дії, максимально буде швидко вжито заходів для направлення провадження до суду. Відпрацьовується абсолютно всі версії,в  тому числі можлива версія замовника вчинення фальсифікованих дій».

  Попередній матеріал
  Робоча група з лікування Тимошенко оголосила перерву до 16:00 [відео]
  Наступний матеріал
  Україна розрахувалася з Москвою за жовтневі поставки газу
  Теги:
  Loading...