5.ua

«Свобода» вшанувала пам’ять українців, загиблих за чужі інтереси [відео]

  Біля Дніпра кілька десятків свободівців спершу взяли участь у молебні за тими, хто загинув під час форсування річки, а потім спустили на воду скорботний вінок. На думку націоналістів, 70 років тому Київ зайняли такі ж окупанти, як і війська нацистського Вермахту, а українців силою змушували воювати в лавах Червоної армії. Тож, для свободівців 6 листопада – це день пам`яті про сотні тисяч українських чоловіків, яких мобілізували перед самою битвою за Київ і яких без військового обмундирування та без зброї змушували форсувати Дніпро і вести бій з німцями.

  Юрій Ноєвий, заступник голови міського організації ВО "Свобода" у м. Києві: «6 листопада ми вважаємо, що це день скорботний. День скорботи і пам'яті про тих українців, які воювали в окупаційній армії і, на жаль, звільняли Київ не для українців, не для незалежності, а звільняли його для інших окупантів».

  Священник: «По всіх церквах повинні задзвонити дзвони. По всіх церквах правляться панахиди, щоб пам'янути воїнів погиблих і рабів Божих, які загинули у ці страшні дні у цьому холодному Дніпрі».

  Попередній матеріал
  Яценюк: влада почала репресії проти родини Луценка [відео]
  Наступний матеріал
  Податківці запевнили – обшук у бізнес-центрі Луценків не пов’язаний з Луценками
  Теги:
  Loading...