president.gov.ua

"Свіжа кров" сприятиме активізації роботи всього прокурорського організму – Порошенко

  Наразі триває конкурс на зайняття 54 вакантних посад керівників місцевих прокуратур

  Президент Петро Порошенко привітав працівників Генеральної прокуратури України з професійним святом, яке відзначатимуть завтра, 1 листопада, повідомляє прес-служба Президента.

  Глава держави наголосив, що процес реформи системи прокуратури полягав у тому, щоб знайти позасистемну точку опори для забезпечення зміни в системі в інтересах всього суспільства. Йшлося не лише про призначення Генерального прокурора. Загалом у 2016 році на роботу до органів прокуратури прийшли близько 300 з числа зовнішніх кандидатів.

  "Свіжа кров" сприятиме активізації роботи всього прокурорського організму – за рахунок розумної синергії як нових, так і досвідчених кадрів", – сказав Петро Порошенко на урочистих заходах з нагоди Дня працівників прокуратури.

  Президент зазначив, що наразі триває конкурс на зайняття 54 вакантних посад керівників місцевих прокуратур, їхніх перших заступників та заступників, а також тестування на 565 посад прокурорів. Усього в конкурсах та тестах беруть участь 2213 осіб, з яких 1400, або майже 75% раніше не працювали в органах прокуратури. Петро Порошенко також зазначив, що Генеральна інспекція має стати надійним заслоном, що захищатиме прокуратуру від внутрішньої корупції.

  Порошенко також наголосив, що від правоохоронних органів він вимагає злагодженої командної роботи.

  Він також наголосив на неприпустимості поділу правоохоронних органів на "хороші нові" і "погані старі", бо така конфліктність у наступі на корупцію обов'язково утворить лазівки, якими скористаються корупціонери. Глава держави підкреслив, що за два з половиною роки кардинально змінилася вся система правоохоронних органів. Запрацювали новостворені антикорупційні органи: НАБУ, НАЗК, Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Незабаром до роботи приступить і Державне бюро розслідувань.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 30 листопада 2016 року, генпрокурор Юрій Луценко призначив керівником Генеральної інспекції ГПУ Володимира Уварова.

  Попередній матеріал
  Бельгійське пивоваріння внесли до культурної спадщини ЮНЕСКО
  Наступний матеріал
  У центрі Дніпра пролунав вибух – перше відео з місця події

  У Генпрокуратурі екс-посадовцю МВС оголосили підозру в розгоні Майдану за хабар 30 млн грн

  Активісти "Автомайдану" протестували під стінами Генпрокуратури

  Координатор "Євромайдан SOS": Генпрокуратура не привезла нової інформації до Гаазького суду

  Адвокат: Зараз прокуратура за професійними якостями кадрового складу гірша, ніж у 2014-2015

  Військова прокуратура оголосила у розшук двох ватажків НЗФ "Русич", які нападали на підрозділи АТО

  В Генпрокуратурі розповіли деталі допиту Порошенка