Світлове 3д-шоу влаштували у Вінниці на відкритті міської ялинки

  Світлове 3д-шоу влаштували у Вінниці на відкритті міської ялинки. Картини проектували просто на міську раду. Організатори облаштували свято з розмахом - одна зі стін дев`ятиповерхової будівлі на час шоу перетворилася на велетенський екран.

  3-д дійство під назвою «Пори року» - тривало 10 хвилин. А готувилися до нього - півтора місяці. Щоби картинка на стіні дев`ятиповерхівки була чіткішою - працівники виконкому упродовж  декількох днів заклеювали  вікна установи білим папером. За словами харківських фахівців, які забезпечували технічну підготовку шоу, їм довелося добряче попотіти. Адже треба було врахувати і архітектурні особливості будівлі, і навіть погодні умови.

  Помилуватися світловим шоу у Вінниці зібралося близько 5 тисяч мешканців та гостей міста.

  Перший вінничанин: "Дуже сподобалося. Красочне, яскраве. Святкове. Відчувається, що наближається новий рік".  

  Другий вінничанин: "Дуже приємно. Я дуже задоволена, що в нас в Вінниці такі гарні заходи. Які виховують у суспільства культуру і які дозволяють святкувати нам дуже гарно це свято".

  Третій вінничанин: "Це 3-д шоу надало нашому місту духу нового року. Ми будемо його з нетерпінням чекати і хотілося щоб його було побільше".

  Окрім світлового шоу, святковим сюрпризом на відкритті міської ялинки для вінничан стали й  гості-діди морози з 15 країн світу . Упродовж 2 тижнів вони знайомитимуть усіх охочих з особливостями новорічно-різдвяних святкувань у їхніх країнах.

   Джезисек (Чеський дід мороз): "Новий рік – це свято з сім’єю, побути зі своїми друзями, зі своєю сім’єю. Щоб все було добре. Почати гарний новий рік. Щоб цілий новий рік все було добре.
  Йолупукки (Фінський дід мороз). Дуже приємно нас зустріли. Дуже привітно. Дякую вам всім, вінничанам".

  Юлія Миронова, Олександр Будзіловський, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  Дві південнокорейські делегації прибули до Північної Кореї
  Наступний матеріал
  Фінські правоохоронці відпустити судно "Тор Ліберті"
  Теги: