5 канал

Свавілля у Криму: ФСБ забрала Умерова на психіатрічну експертизу одразу після виписки з лікарні

Два дні тому захист оскаржив примусову психіатричну експертизу Ільмі Умерову

У четвер, 18 серпня, близько 10:00 ранку заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова таки перевели у психіатричний стаціонар. Про це "5 каналу" повідомив колега Умерова, перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял.

"Співробітник ФСБ РФ прибув до міської лікарні Сімферополя, де знаходився у стаціонарі мій колега Ільмі Умеров після гіпертонічного кризу, який стався під час суду стосовно проведення йому судово-психіатричної експертизи. Він (працівник ФСБ – 5.ua) забрав Умерова після виписки головним лікарем відділення і доставив до психіатричного диспансеру", – повідомив Наріман Джелял. 

За його словами, заступника голови Меджлісу помістили у 9 відділення стаціонарної судово-психіатрічної експертизи для осіб, що не перебувають під вартою. "Відповідно до таблички при вході, там дозволено відвідування родичами та дозволені передачі", – додав він. 

Нагадаємо, 16 серпня захист оскаржив примусову психіатричну експертизу Ільмі Умерову. 

Як повідомляв 5.ua, 11 серпня Умерова шпиталізували прямо із зали суду, а російська Феміда таки винесла рішення про проведення експертизи. 

Заступникові голови Меджлісу Ільмі Умерову окупанти закидають нібито публічні заклики до порушення територіальної цілісності Російської Федерації під час його виступу в ефірі кримськотатарського телеканалу ATR.

Попередній матеріал
Інцидент між ГПУ та НАБУ буде розслідувати Служба безпеки України – Луценко
Наступний матеріал
СБУ затримала терориста "ІДІЛ", якого розшукував Інтерпол
Теги:
Loading...

Захист оскаржив примусову психіатричну експертизу Ільмі Умерову

Умерова шпиталізували прямо із зали суду, а російська Феміда таки винесла рішення

Російські слідчі намагаються примусово призначити психіатричну експертизу Умерову

Репресії у Криму тривають: Умеров розповів про спробу дискредитувати Меджліс