Укрінформ

Сутички в ОДА: у Миколаєві депутати ледь не побились із учасниками АТО

Причиною конфлікту стало провалене голосування про допомогу учасникам АТО

На засіданні Миколаївської обласної ради виник конфлікт між бійцями АТО і народними депутатами. Про це повідомляє "Укрінформ".

Як стало відомо, причиною цього стало питання про виділення коштів на створення бізнес-інкубатора в рамках проекту "Друге дихання".

"Депутати обласної ради вдруге провалили виділення 200 тисяч гривень для створення бізнес-інкубатора для учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб і осіб з інвалідністю I-II групи. У минулу п'ятницю на позачерговій сесії це питання вже ставилося на голосування, але деякі депутати, особливо з "Опоблоку", негативно налаштовані проти учасників АТО, дозволяють собі образливі вислови на кшталт "АТОшник - це не професія". Вони провалили голосування", - заявив голова Миколаївської філії ГО "Українська асоціація інвалідів АТО" Ілля Шполянський на засіданні.

Як зазначається, розгляд цього питання ледь не призвів до бійки в сесійній залі між депутатами і учасниками АТО. Вони вимагали від обранців шанобливого ставлення до ветеранів АТО, а також забезпечення можливостей для конструктивної діяльністі.

"Зав’язалася сварка, що ледь не переросла у бійку", - зазнається у повідомленні.

У засіданні сесії було оголошено перерву, після якої продовжувати засідання вже не було можливості через відсутність кворуму. Наразі депутати розійшлися.

Нагадаємо, 23 вересня у Раді сталася бійка. Нардепа Гончаренка "опоблоківці" засипали сухарями.

Попередній матеріал
Деканоідзе і Авакова викликали в Раду
Наступний матеріал
Активісти пікетують посольство РФ у Києві: почепили на паркан білі стрічки

Осіннє загострення: чому в Раді знову б’ються депутати

Гончаренко прокоментував ранкову сутичку з депутатами "Опоблоку" через сухарі

Парасюк і Вілкул побилися після ефіру на одному з українських телеканалів – відео

У Раді сталася бійка: Нардепа Гончаренка "опоблоківці" засипали сухарями – відео