Сутички під Києво-святошинським судом - 5 людей доправили до лікарні

  П'ятьох людей доправили до лікарні після сутичок під Києво-святошинським судом, де сьогодні оголосили вирок так званим васильківським терористам. 

  Беркут застосував силу проти активістів, які намагались завадити виїзду автозаку із засудженими. Деякі учасники акції отримали серйозні травми від беркутівців. Постраждали у сутичках також два депутати - це  Едуард Леонов та Юрій Бублик та журналісти. Зрештою, машина конвойної служби таки виїхала із подвір'я суду.  Водночас прес-служба київської міліції повідомила, що звернень до правоохоронців щодо нанесення тілесних ушкоджень не надходило.

  Так званим васильківським терористам - Володимиру Мосійчуку, Сергієві Бевзі та Володимиру Шпарі  - присудили 6-ть років ув'язнення. Два роки за гратами підсудні вже відбули, тож їм залишилося ще чотири. Звинуватили у закликах до повалення конституційного ладу, підготовці теракту та незаконному поводженні зі зброєю і вибуховими речовинами. Нагадаю, що у серпні 2011-року троє членів  организации «Патріот України» були арештовані за обвинуваченням у планах підірвати пам"ятник Леніну. Сам пам’ятник на той момент вже був демонтований за рішенням Бориспільської міської ради.

  Попередній матеріал
  #Автомайдан заблокував "Беркут" під Києво-Святошинським судом
  Наступний матеріал
  "Беркут" жорстоко побив Юрія Луценка
  Теги:
  Loading...