"Супер-Лото" скасувало джекпот у 26 млн грн - розпочато розслідування

  Грайте і не вигравайте. Організатори наймасовішої вітчизняної лотереї «Супер-Лото» скасували розіграш найбільшого в історії України джекпоту - 26ти мільйонів гривень. Більшість грошей лотерейники забрали собі в резервний фонд, і лише 10 мільйонів розподілили між другорядними призерами. Міністерство фінансів розпочало розслідування. У компанії можуть забрати ліцензію.
  Виграш в лотереї в Україні залежить не лише від правильно обраних чисел та везіння, а й  мінливості організаторів лотереї.

  Гендиректору Української національної лотереї, організатору СУПЕРЛОТО, не до вподоби розголос через зміни правил гри. Каже, покінчити з рекордним джекпотом вирішили після того, як протягом чотирьох місяців його ніхто не зірвав. Мовляв, в умовах кризи та через спад азарту в гравців тримати на кону великий куш - собі ж дорожче. Від чуток про те, що гроші переказали на рахунок страхової кампанії, повністю відхрещується. Десять мільйонів, каже передали призерам, п`ять виставили на наступний розіграш – і одинадцять відклали в резерв. Запевняє – організатори мають право змінювати правила гри на власний розсуд попри невдоволення гравців.

  Гендиректор Української національної лотереї: "Все спрашивают - куда ушли деньги, где деньги........ Человек может играть 10 лет, а может прийти новенький и выиграть. Это лотерея - оттого, что ты играл в лото - извини, но ты удовлетворял свои отчаяния, мечты, ты вложил деньги лег и начал мечтать. И кто виноват?? Не сложилось. 26 миллионов нет, нету 26 миллионов".

  Юрист Олена Сапожкова цитує правила гри СУПЕРЛОТО. Каже - традиційна схема розіграшу лотереї передбачає поступове зростання джекпоту, доки його не виграють.

  Олена Сапожкова, юрист: "Джекпот є накопичувальним призом. Якщо в черговому розігруванні він лишається не виграним, то переходить до фонду призу цієї категорії на наступний тираж і так доки не буде виграний".

  Крім того, згідно з правилами, до резерву можна переводити не більш як половину джекпоту, пояснює юрист.

  Проти організаторів Суперлото Міністерство фінансів вже розпочало офіційне розслідування. Від попередніх коментарів чиновники відмовляються. Та кажуть, якщо нецільове використання коштів джек-поту підтвердиться, компанію можуть позбавити ліцензії.

  Азад Сафаров, Олександр Котельников, Віктор Сніжко, 5 канал
  Попередній матеріал
  Мельниченко начал передачу записей из-под дивана Кучмы
  Наступний матеріал
  Передсмертну фото Мерилін Монро виставили на аукціон
  Теги:
  Loading...