Судове засідання у справі "васильківських терористів" перенесли

  Заплановане на сьогодні судове засідання у справі так званих "васильківських терористів" не відбулося через погіршення стану здоров`я підсудних.

  Перед початком засідання обвинувачений Ігор Мусійчук заявив, що його колега Сергій Бевз отруївся у СІЗО, а сам Мусійчук вживає ліки. Для підсудних терміново викликали швидку і перенесли засідання на 14 травня. Своєю чергою, родичі і захист заявляють про катування обвинувачених. Прокурори перебіг справи не коментують.

  Дмитро Лошаков, адвокат: "Засідання розпочалось із вимоги родичів передати пляшку води підсудним - тим більше, що суддя у судовому засідані дозволив передати, однак конвой відмовився  передавати воду без будь-яких пояснень. Це свідчить про нелюдське ставлення до підсудних - фактично, про тортури".

  Христина Бевз, дружина підсудного: "Найгірше себе почуває Ігор Мусійчук, в нього там цілий букет серйозних проблем - і серце, є підозра на цукровий діабет. І звичайно, що кожне судове засідання - це якийсь стрес, нерви, і йому дуже стало погано і викликав швидку".

  Попередній матеріал
  Лутковська збирається відвідати ув`язнених Тимошенко та Луценка
  Наступний матеріал
  Тигрюля народила чотирьох дитинчат
  Теги: