Судове слухання у справі Іващенка припинили через погіршення стану його здоров`я

  Судове засідання у справі колишнього виконувача обов`язків міністра оборони Валерія Іващенка закрили до 30 березня. Слухання перервали через погіршення здоров`я обвинувачуваного - йому викликАли швидку. Однак, медики коментувати стан хворого відмовилися.

  Сьогодні відбувалися допити підсудних. Упродовж дня слухали одного з обвинувачених - Сергія Михеєва, колишнього арбітражного керуючого справами Феодосійського судномеханічного заводу. Він заявив - продаж об`єктів підприємства відбувався відповідно до чинного законодавства, аж доки процедурою не зацікавився один із донецьких банків, який належить голові НБУ Сергієві Арбузову. Допитати Іващенка суд не встиг через раптове погіршення стану його здоров`я. 

  Петро Коваль, прокурор: "Весь час цій кримінальній справі хочуть надати якусь політичну окраску, що тут і політичні переслідування, і тут ненадання медичної допомоги, і що притиснення з боку нової влади. От сьогодні появилась версія, що це чуть лі Феодосійський судно-механічнй завод хотіли викупити інші комерційні структури. У матеріалах справи цього не було, це вперше прозвучало сьогодні зі слів Міхеєва на сьогоднішньому засіданні".

  Борис Нечипоренко, адвокат Валерія Іващенка: "Нажаль, стан здоров`я Валерія Володимировича не покращився за цей період часу, вимушені були викликати конвоїри швидку медичну допомогу, йому зробили ще раз обезболюючий укол, але, нажаль, стан його не покращився".

  Попередній матеріал
  На тенісному турнірі у Майамі визначилися всі учасники чвертьфіналу
  Наступний матеріал
  ЦВК доручила вилучити зайві прізвища з Державного реєстру виборців
  Теги: