Фото НАБУ

Суддя-хабарник з Одещини намагався накласти на себе руки – Рада суддів України

  Голова Ради суддів України засудила дії працівників НАБУ та Нацполіції під час затримання Малиновського

  Суддя Малиновського районного суду Одещини, якого напередодні спіймали на хабарі у півмільйона гривень, намагався накласти на себе руки. Про це йдеться в заяві чільниці Ради суддів України Валентини Сімоненко.

  Вона засудила дії працівників НАБУ та Нацполіції під час затримання Малиновського, зазначивши, що "останнім часом повага до честі та гідності людини і, зокрема, особи, яка підозрюється у скоєнні злочину, з боку осіб, які проводять оперативно-розшукові або слідчі дії, є повністю знівельованою". Дії правоохоронців, за її словами, призвели до спроби самогубства підозрюваного.

  "Прикро, але на сьогодні у суспільстві побутує думка, нав’язана безвідповідальними політиками, що, сама по собі посада судді характеризує людину як хабарника і недоброчесного громадянина. У нашій історії таке ставлення до людини вже було у 30-х роках ХХ століття, тому повторення такої історії демократичній державі Україні не потрібно", - мовиться в заяві.

  Як повідомляв 5.ua, напередодні голова НАБУ Артем Ситник доповів Президенту про спробу затримання судді-хабарника. За словами чільника антикорупційного бюро, правоохоронцям одразу не вдалося зупинити суддю-хабарника-стрільця, адже, він кинув зброю та пішов геть, "скориставшись наявністю статусу недоторканності судді". Згодом у НАБУ повідомили, що виявили місцезнаходження Малиновського. Наразі тривають слідчі дії та вирішується питання щодо застосування запобіжних заходів до судді 

  Попередній матеріал
  Прикордонний катер РФ здійснює радіоелектронну розвідку біля узбережжя Маріуполя - прес-офіцер сектору "М"
  Наступний матеріал
  З'явився сервіс, що створює 3D-скульптури подорожей за даними GPS
  Теги:
  Loading...