Суддя відмовилась розглядати справу проти Януковича

  Суддя Печерського районного суду відмовилася розглядяти справу про Голодомор проти президента України. Світлана Волкова, яка провела за позовом мешканця Хмельницького Володимира Волосюка вже 5 засідань, оголосила про самовідвід.

  Нагадаємо, Волосюк звернувся до суду через висловлювання Віктора Януковича у Стразбурзі у квітні цього року. Президент заявив, що Голодомор 32-33 років не був геноцидом.

  На думку Волосюка це прямо порушує закон про Голодомор, в якому той визнаний геноцидом. А публічне заперечення Голодомору в тому ж законі визначається протиправним.

  Окрім того Волосюк вважає такі заяви наругою над памятю за загиблими і вимагає від президента публічних вибачень.

  Попри затягування справи і неявку до суду представників президента, мешканець Хмельницького має намір боротися у суді до кінця.

  Володимир Волосюк, позивач: "Я буду звертатися в раду юстиції. Я буду звертатися в Європейський суд, а в кінцевому випадку я звернуся в трибунал мировий організації об`єднаних націй, щоб цю справу заслухали там. Тому що мене цікавить питання про українців, про Голодомор. Це центральне питання, воно стосується не мене - воно стосується всіх українців".

  Попередній матеріал
  Обставини стеження за журналістами ТВі вивчатиме прокуратура
  Наступний матеріал
  Мельниченко: Покарати фігурантів "касетного скандалу" у вересні уже буде неможливо
  Теги: