Суд зобов`язав МВС і нардепа Джигу спростувати власні наклепи на Гонгадзе [відео]

  Спростувати розповсюджену неправдиву інформацію про Георгія Гонгадзе мусять Міністерство внутрішніх справ та народний депутат Микола Джига.

  Таке рішення прийняв Печерський суд міста Києва. Йдеться про публікації в ЗМІ, в яких МВС та Джига ганьблять честь убитого журналіста. Зокрема, що він, начебто, мав звичку позичати в друзів гроші і не віддавати їх, не платив оренду плату за квартиру, будучи громадянином України, брав участь в грузино-абхазькому конфлікті, як рядовий грузинської армії, а також після ДТП в Туреччині дав український паспорт під заставу та не розрахувався за ремонт автомобіля. Спростувати інформацію відповідачі мусять в тих сами ЗМІ і тим самим шрифтом, яким і було надруковано недостовірну інформацію. Окрім того, і МВС, і нардеп зобов`язані сплатити моральну шкоду матері загиблого журналіста Лесі Гонгадзе у розмірі одна гривня. Микола Джига 5 каналові вже заявив, що виконувати рішення суду не збирається.

  Олег Король, адвокат: "Вона не хотіла, щоб хтось міг навіть подумати, що вона наживається якимось чином, заробляє, не дай Бог, на імені свого сина. Ця шкода, з мого досвіду, могла оцінена бути в декілька мільйонів гривень, але з принципової позиції - 1 гривню стягнути з МВС, шоб був сам факт відшкодування цієї моральної шкоди".

  Микола Джига, народний депутат, ПР: "Я вибачаюсь, може, за те, що ми дуже довго проводили різні оперативні заходи, в непрофесіоналізмі, але я давав ту інформацію, якав в мене була наявна, це було в дійсності, це були невеликі суми там і я про це інформував через ЗМІ. Я не буду виконувати таке рішення суду".

  Попередній матеріал
  Влада Болівії обурена протиправним обшуком президентського літака в Австрії
  Наступний матеріал
  У японському музеї працює інтерактивний робот
  Теги: