Суд зобов’язав міліцію надати Окунській охорону

  Надати охорону колишній дружині Сергія Власенка - під час входу та виходу із будівлі суду - зобов’язала Феміда столичну міліцію. Розгляд справи за позовом Наталії Окунської вже кілька години триває у Печерському райсуді.

   

  Біля установи - зібрався мітинг на підтримку захисника Юлії Тимошенко. Зранку між активістами та міліцією виник конфлікт. Близько двох сотень людей ішли до стін суду аби підтримати Власенка, але на заваді - стояв кордон правоохоронців, тож активісти  почали їх відтісняти і зрештою їм вдалося звільнити для себе прохід аби потрапити у двір суду. Нині ситуація там спокійна. Люди вигукують гасла на підтримку захисника колишнього прем’єра, вважають що справа проти нього сфальшована.

  Перший протестуючий: «Підтримати Власенка. За що його судять? За вимишленими своїми причинами?»

  Другий протестуючий: «Сергія Власенка хочуть сьогодні незаконно засудити, тому що він завжди, п’ять років поспіль підтримував Юлію Тимошенко, був її захисником. А тепер сфабрикована справа в суді знаходиться його дружини, і ми виступаємо проти, щоб ця справа розглядалась в цьому руслі, в якому вона розглядається».

  Третій протестуючий: «Справа Власенка - стосується кожного, це продовження політичних репресій. Всього на всього. Це політичні репресії, які продовжуються на наших очах. Це може бути з любим з нас».

  Четвертий протестуючий: «Це всьо сфабриковано однозначно. Сьогодні Власенко, завтра когось візьмуть за якусь мелочь, будуть так само пресувати, бо він буде неугодний».  

  Попередній матеріал
  Двох підозрюваних у побитті Чорновол залишили за ґратами [відео]
  Наступний матеріал
  В Аргентині внаслідок удару блискавки загинули 3 людей
  Теги: