5.ua

Суд залишив звинувачених у врадіївському злочині за гратами [відео]

  Четвер обвинувачених, постраждала, десятки телекамер та жодної акції протесту. У Миколаєві розпочали розгляд справи щодо зґвалтування Ірини Крашкової, мешканки смт. Врадіївка на Миколаївщині. Євгена Дрижака, Дмитра Поліщука, Сергія Рябіненка та Михайла Кудринського звинувачують у тому, що вони зґвалтували, а потім намагалися вбити Ірину Крашкову. Щодо останнього також відомо, що він намагався приховати злочин, займаючи керівну посаду у міліції смт. Врадіївка. Знімати судовий процес суддя заборонила. Але камера 5 каналу таки зафіксувала звернення  головного обвинуваченого - Євгена Дрижака. Він свою провину не визнає

  Євген Дрижак, обвинувачений: «Я цього не вчиняв. Мене там не було».

  Представник постраждалої Ірини Крашкової каже, що його колега наводить тільки вибіркові свідчення, вигідні Євгену Дрижаку. Мовляв, у висновках судмедексперта з Одеси є також інші свідчення, а також адвокат І. Крашкової каже, що вже заявив клопотання про те, щоб викликати до суду свідка – лікаря, який першим оглядав Крашкову та позбувся речових доказів.

  Володимир Клименко, адвокат: «При поданні клопотання про виклик свідка для допиту я звертав увагу, що саме цей лікар, який оглядав потерпілу в перші хвилини, коли вона поступила до Врадіївської лікарні, знезаразила і знищила тампон з біологічними матеріалами, тобто основу, яка містила всю інформацію для експертизи. Ці матеріали мали бути збережені та передані також для дослідження».

  Про непричетність свого підзахисного до злочину говорить і адвокат Євгена Дрижака. Мовляв, має 11 висновків експертиз одеського судмедексперта, який стверджує, що Ірину Крашкову не ґвалтували

  Руслан Радецький, представник підсудних: «Я не могу, не имею права на данной стадии процесса давать оценку доказательствам и ссылаться на доказательства, потому что будут допрашиваться свидетели. Они не должны об этом знать. Будет допрашиватья потерпевшая. Ну, он знает об этом, но все равно, это, как бы, нарушит тайну судебного следствия».

  На засіданні сьогодні була присутня сама постраждала. Вона уникає спілкування з пресою, та виняток вона таки зробила для програми "Час. Підсумки". Каже, почуває себе досить погано, голова в неї постійно обертом і до сих пір їй лячно дивитися в обличчя тих людей, що зараз перебувають на лаві підсудних .

  Перше засідання хоча і була підготовчим, проте тривало майже шість годин з перервами. Наступне засідання запланували на восьме жовтня. Тоді розпочнуть розгляд справи по суті: мають досліджувати докази, викликати свідків, допитувати обвинувачених та постраждалу.

  Попередній матеріал
  В Італії знайшли тіла зниклих пасажирів "Коста Конкордії"
  Наступний матеріал
  Берлінський «лісовий підліток» виявився шахраєм
  Теги:
  Loading...