5.ua

Суд закрив справу ЄЕСУ і зняв обвинувачення з Тимошенко

  Обвинувачення з Юлії Тимошенко по справі Єдиних енергетичних систем України – зняті. Таке рішення виніс апеляційний суд Харківської області. Справу ЄЕСУ закрито.

  Щойно засідання було розпочате, прокурор виступив із заявою про відкликання обвинувачення проти екс-прем’єрки – через відсутність складу злочину. Після нетривалої перерви суддя прийняв рішення закрити справу і зняти з Юлії Тимошенко всі звинувачення. Нагадаємо, наприкінці 2001-го року Служба безпеки України поновила справу, в якій екс-прем’єрку Тимошенко обвинувачували в ухиленні сплати податків та перекладанні боргів на держбюджет. Сума збитків, які були завдані Україні, була озвучена у розмірі більше 400 мільйонів доларів.

  Олександр Плахотнюк, захисник Юлії Тимошенко: «Прокуратура зробила крок, який передбачений кримінальним кодексом – сама відмовилася від обвинувачення. У суду не було іншого виходу – в зв’язку з відмовою від обвинувачення суд не може продовжувати розгляд справи. Сьогодні нарешті суд підтвердив позицію захисту, законність і обґрунтованість вимог захисту, і кримінальна справа по ЄЕСУ відносно Юлії Володимирівни закрита, закрита в зв’язку з відсутністю в її діях складу злочину».

  Попередній матеріал
  Прикордонники підтвердили: Балаклаву блокують невідомі військовики
  Наступний матеріал
  МОЗ: кількість постраждалих на Майдані продовжує зростати
  Теги:
  Loading...