Суд визнав незаконним припинення слідства у справі Мельниченка

  Розслідування у справі Миколи Мельниченка можуть поновити. Таке рішення Печерського райсуду. Постанову Генпрокуратури про закриття справи екс-майора визнали незаконною.

  Таким, чином суд задовольнив позов адвокатів Леоніда Кучми. Нагадаємо, справу проти Мельниченка ГПУ закрила у 2005 році. Пояснення було таке: своїми діями колишній майор запобігав скоєнню злочину. Натомість, захисники Кучми наполягають: ці записи здійснювалися незаконно, тому Мельниченко має постати перед судом.

  Микола Мельниченко, екс-майор Держохорони: "В принципі, я задоволений тим, що ця постанова про закриття проти мене кримінальної справи - вона відновлена. Но вона ще не вступила в законну силу. Це процесуально дає можливість в судовому порядку скасувати дану постанову про порушення проти мене кримінальної справи".

  Віктор Петруненко, адвокат Леоніда Кучми: "Захисники будуть подавати апеляцію пана Меьниченка. Ми готові до неї, оскільки рішення суду є цілком законним. Я скажу, що на мою думку в суду не було іншого виходу, як скасувати постанову Генпрокуратури про закриття кримінальної справи відносно Мельниченка".

  Попередній матеріал
  У Китаї звільнили з в`язниці дисидента і художника Ай Вейвея
  Наступний матеріал
  У Печерському райсуді Києва триває розгляд справи Пукача
  Теги: