Антон Шевцов у суді 5 канал

Суд відпустив екс-чільника Вінницької поліції

  Колишній чільник вінницької поліції, якому СБУ закидає державну зраду, вже на свободі

  Антона Шевцова відпустив вінницький суд. Суддя залишив без розгляду клопотання прокуратури про арешт підозрюваного, бо минуло 72 години від моменту затримання. Й у прокуратури є тепер 5 днів на оскарження такого рішення.

  Протягом неділі, як і протягом суботи, Шевцов кілька разів скаржився на стан здоров'я і до суду неодноразово викликали швидку - це й забирало чимало часу, то ж 72 години спливли раніше, аніж суддям вдалося обрати якийсь із запобіжних заходів.

  Після оголошення рішення екс-чільник поліції області відмовився спілкуватись з пресою, сів у джип і поїхав у невідомому напрямку. У СБУ від коментарів відмовились. У прокуратурі "5 каналу" повідомили: досудове розслідування триває, але чи оскаржуватимуть такий вердикт суду, не сказали.

  "Слідчий суддя ухвалив у зв'язку зі спливом строку передбаченого ст. 186 КПК України клопотання старшого слідчого відділу СБУ у Вінницькій області Мироненко про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно Шевцова Антона Валерійовича 29.07.1976 р.н. залишити без розгляду", - зазначив слідчий суддя Юрій Ковбаса.

  "На даний час очікую, щоб мені вручили вступну резолютивну частину рішення суду, після цього будемо очікувати реакції прокуратури, тобто їх реакція така, що можуть подати на апеляцію на дане рішення. У подальшому буду узгоджувати дії зі своїм підзахисним", - сказав адвокат Шевцова Денис Безрученко.

  Попередній матеріал
  На Закарпатті схопили на хабарі інспектора-прикордонника
  Наступний матеріал
  Ціна на нафту знову падає
  Теги:
  Loading...

  Шевцов перебуватиме під вартою до обрання запобіжного заходу

  Суд оголосив перерву у розгляді справи екс-голови Вінницької поліції

  Екс-керівника Вінницької поліції доправили до лікарні

  Екс-керівнику Вінницької поліції інкримінують державну зраду