5.ua

Суд відмовився слухати докази «Батьківщини» і повертати вилучені сервери [відео]

  Остаточне оголошення рішення у справі – оприлюднять наступної середи. Захисники опозиційної політсили наголосили: у разі негативного вердикту – звернуться до Європейського суду з прав людини. Адвокати зауважили – суддя відмовилася переглянути відео, на якому був зафіксований процес вилучення майна. Підтримати «Батьківщину» на сьогоднішньому засіданні – під стіни суду прийшли близько півтори сотні активістів.

  Ігор Сабій, народний депутат, ВО «Свобода»: «Ми є єдиними і ми розуміємо, що якщо б’ють «Батьківщину» – то завтра будуть бити нас, наші офіси громити. І ми вимагаємо, щоби усю ту інформацію, то все обладнання, яке там було – повернули і, відповідно, покарали тих, хто, фактично, у незаконний спосіб проник на офіс всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»».

  Нагадаємо, на початку грудня до головного офісу партії «Батьківщина» увірвалося кілька десятків спецпризначенців у масках. Вони  зрізали металевий паркан та дісталися на закриту територію. Працівникам пригрозили зброєю та заборонили користуватися телефонами. Без пояснень правоохоронці вилучили техніку, зокрема – й комп’ютерні сервери.

  Попередній матеріал
  Невідомі намагались завадити Автомайдану – вимагали «порядку» [відео]
  Наступний матеріал
  Гриценко складає повноваження – бо парламенту більше не існує [відео]