Суд відмовив родині Кушнарьових у задоволенні касаційної скарги

  Верховний суд України відмовив родині Кушнарьових у задоволенні касаційної скарги. Сім`я політика, який загинув під час полювання у січні 2007-го, оскаржувала рішення Апеляційного суду Харківської області.
  Той закрив справу і задовольнив клопотання про амністію Дмитра Завального. Саме його у лютому 2007-го визнали винним у вбивстві з необережності. Родичі політика заявляють про необ"єктивне розслідування. У матеріалах балістичної та криміналістичної експертиз чимало неточностей - ствероджують представники родини Кунарьових. Крім того, на думку потерпілих, провину Завального не доведено. Адвокати родини не виключають, що тепер звернуться до Європейського суду з прав людини. Євген Кушнарьов загинув 17 січня 2007 року внаслдіок вогнепального поранення на  полюванні.

  Андрій Кушнарьов, син Євгена Кушнарьова: "Следствие не тщательно провело расследование. Оно не смогло. Оно не смогло уточинть ни время, ни очный круг участников. Происходили различные манипуляции с вещественными доказательствами. У меня есть большие соменния, что вина Завального доказана однозначно".

  Володимир Олевський, представник Дмитра Завального: "Считаю постановление от 15 мая 2009 года вполне законным и обоснованным. Поэтому прощу оставить в силе, без изменения постановлениесуда".

  Василь Філатов, суддя Верховного суду: "Касаційні скарги залищити без задоволення о постанову апеляційного суду Харківської області щодо Завального - без змін".

  Попередній матеріал
  Столицю Мексики затопило
  Наступний матеріал
  Луценко звинувачує Ющенка у використанні ситуації з курсом гривні з метою політичної дестабілізації
  Теги: