Суд відхилив скаргу Валентини Теличенко на слiдчого прокуратури

  Печерський райсуд Києва залишив без задоволення скаргу адвоката Мирослави Гонгадзе Валентини Теличенко на бездiяльнiсть слiдчого прокуратури у справi Леонiда Кучми.

  На думку позивача, бездiяльнiсть полягає в тому, що протягом року слiдчий не ухвалює процесуального рiшення щодо причетних до справи високопосадовців. Зокрема - Володимира Литвина, нинi покiйного Едуарда Фере, Леонiда Деркача, Iгоря Бакая, Євгена Марчука та Олександра Мороза. За словами адвоката, суд не виносить анi постанови про порушення, анi постанов про вiдмову в порушеннi кримiнальної справи стосовно цих осiб. Відтепер Теличенко збирається подавати скаргу в Апеляційний суд, а згодом позиватися до Європейського суду з прав людини.   

  Валентина Теличенко, адвокат Мирослави Гонгадзе: "Фактично, це оскарження бездiяльностi слiдчого, яке полягає в невизначеностi процесуального статусу цих осiб, тобто неухвалення постанови про порушення кримiнальної справи, або про вiдмову про порушення кримiнальної справи. Прокуратура займається дрiбним шахрайством, вона не ухвалює постанов щодо цiєї групи осiб. Щоб вiдмовити в порушеннi кримiнальної справи, потрiбно знайти пiдстави, щоб спростувати свiдчення, якi мiстяться в матерiалах кримiнальної справи".

  Попередній матеріал
  Долгополов кваліфікувався до 3-го раунду тенісного турніру у Шанхаї
  Наступний матеріал
  ФДМУ почав опис майна, яке використовує ЧФ РФ в Криму
  Теги: