5 канал

Суд вдруге відмовив генерал-лейтенанту Хижому у поновленні на посаді

Хижий переконаний, що міністр оборони Степан Полторак не мав повноважень його звільняти

Вінницький апеляційний адміністративний суд не задовольнив позов генерала Володимира Хижого, який вважав своє звільнення незаконним. Про це повідомляє "5 канал".

Як стверджують адвокати Хижого, вони надали усі необхідні докази, утім, за їхніми словами, на суддів чинився тиск.

"Однозначно будемо оскаржувати. Рішення суду просто смішне. Правосуддя в Україні нема. Тиск з боку і судової адміністрації, й інших керівних органів, судової юстиції", – сказав адвокат Володимира Хижого Сергій Гарап'юк.

У свою чергу, сторона обвинувачення рішенням задоволена, адже, за їхніми словами, Володимир Хижий на посаді заступника начальника Генштабу впродовж 3 років отримав чотири дисциплінарні стягнення, включно із попередженням про неповну службову відповідність.

"Наказ міністра оборони України про звільнення Хижого визнаний таким, що передбачений законодавством України з питань проходження служби", – зазначив заступник директора юридичного департаменту Міністерства оборони України Олексій Камінецький.

Нагадаємо, генерал Володимир Хижий через суд намагається поновитися на посаді та вимагає виплати від Міністерства оборони компенсації за недоотриману зарплатню за весь час, який він не працював.

У квітні цього року Вінницький суд визнав законним звільнення з посади заступника начальника Генерального штабу Володимира Хижого.

Попередній матеріал
Моторошний теракт у Сирії: внаслідок потужних вибухів постраждали понад 180 осіб
Наступний матеріал
Барак Обама: "Ніхто так не відповідав вимогам на посту президента США, як Гілларі Клінтон"

Звільнений генерал-лейтенант Хижий прагне поновитися на посаді

У Луцьку затримали генерал-лейтенанта розвідки РФ – ЗМІ

Суд вважає законним звільнення із посади генерала Хижого