5.ua

Суд у справі ЄЕСУ перенесли на 24 січня [відео]

  Також зазначили: клопотання екс-прем'єрки про закриття справи у зв`язку з відстутністю складу злочину розглядатимуть лише за її присутності. Зранку на територію харківської клініки традиційно приїхав кортеж із автозака, швидкої та автівки "Беркута" для можливого етапуваня на слухання Юлії Тимошенко. Втім як кажуть тюремники екс-прем`єрка відмовилась брати участь у процесі посилаючись на відсутність рекомендацій німецьких лікарів. Водночас захисники екс-прем`єрки запевняють, Тимошенко не відмовлялася від участі у сьогоднішньому судовому засідання у справі щодо діяльності корпорації ЄЕСУ. І наполягають, ув'язнена не підписувала жодного документа про те, що відмовляється від етапування з лікарні Укрзалізниці до приміщення Апеляційного суду Харкова.

  Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко: "Те, що відбувається тут, є фарсом і абсолютно чітким індикатором того, що політичні репресії в Україні не лише продовжуються, а вони розширюються".

  Андрій Кожем'якін, захисник Юлії Тимошенко: "Юлія Тимошенко є постраждалою від цієї влади, від злочинної української влади, я думаю, що найближчим часом європейський суд з прав людини виправить цю помилку і Юлія Володимирівна буде на волі".

  Вікторія Калита, представник держобвинувачення: "Як ми бачимо, будь яких новорічних сюрпризів не відбулося, суд знову був вимушений перенести розгляд кримінальної справи на січень 2014 року. Ми не прихильники силових будь яких методів і вважаємо, що у даній справі повинна бути добровільна воля підсудної на даний час, щоб вона особисто з’явилася добровільно в судове засідання".

  Попередній матеріал
  Петиція з вимогою запровадити санкції проти української влади з’явилася на сайті Білого дому
  Наступний матеріал
  Російська влада виплатить родинам загиблих у авіакатастрофі по 10000000 рублів
  Теги:
  Loading...