5.ua

Суд у справі Тимошенко перенесли через хворобу судді [відео]

   

  Офіційна причина — хвороба судді Київського районного суду Харкова Костянтина Садовського. Однак захисники екс-прем'єрки таку хворобу вже назвали політичною і заявили: засідання не відбулося через заяви, зроблені Юлією Тимошенко напередодні. Вона вимагала від тюремників нарешті доправити її до суду та забезпечити відеозйомку цього процесу незалежними ЗМІ.

  Марина Капінос, представник держобвинувачення: «Ситуація зрозуміла, сьогодні судове засідання не відбулося через хворобу судді. Дату наступного судового засідання буде визначено після одужання судді».

  Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко: «Як тільки Юлія Володимирівна жорстко заявила, незважаючи на хворобу, про своє бажання брати участь у судовому засіданні, одразу “захворів” в лапках суддя Садовський, за нашою інформацією, вчора о 17-й годині він ще перебував на робочому місці. Ці політичні хвороби нам теж зрозумілі, влада боїться появи Тимошенко, боїться слів Тимошенко до українського народу. І сьогодні повністю лопнув цей міф про те, що Тимошенко відмовляється їхати в суд».

   

   

  Попередній матеріал
  Ситуація на Грушевського спокійна [відео]
  Наступний матеріал
  Ештон: Зміцнити дипломатичні зусилля, щоби допомогти Україні розв'язати кризу шляхом діалогу повинен ЄС
  Теги:
  Loading...