Суд у справі щодо пошкодження пам`ятника Леніну у центрі Києва у 2009-му році [відео]

  Своє останнє слово у суді сказали обвинувачені у справі щодо пошкодження пам`ятника Леніну у центрі Києва у 2009-му році.

  Усі п`ятеро визнали, що монумент розбили. Проте хуліганами себе не вважають. Підсудні продовжують відстоювати позицію, що пам`ятникам тоталітарним вождям в Україні не місце. Після цього суд пішов у нарадчу кімнату. Рішення мають оголосити завтра. Найбільшого покарання прокуратура вимагає організатору акції - Миколі Коханівському - до чотирьох років обмеження волі з випробувальним терміном у 3 роки. Пам’ятник Леніну, що у центрі Києва, п`ятеро молодих людей розбили чотири роки тому. Після цього комуністи влаштували біля монумента цілодобову охорону.

  Микола Коханівський, підсудний: "Ми діяли в інтересах української нації, захищаючи український народ, тому що пам’ятник Леніна - це нонсенс на 22 рік незалежності України мало того цього ката, ще вшановують в цій державі, який організував три голодомори"

   Юлія Гошовська, старший прокурор прокуратури Шевченківського району Києва: "Призначити підсудному Коханівському покарання у вигляді 4 років обмеження волі з іспитовим строком 3 роки, всім іншим підсудним призначити покарання у вигляді трьох років обмеження волі з іспитовим строком 2 роки" 

  Попередній матеріал
  Активні канікули школярів із Київщини
  Наступний матеріал
  Перемови із радикальним рухом "Талібан" збираються провести США та Афганістан
  Теги: