Суд у справі "Податкового майдану" заслухав ще 2-х свідків

  Ще двох свідків у справі пошкодження гранітної плитки під час "Податкового майдану" заслухав суд. Першою свідчила працівниця комунального підприємства Шевченківського району.

  Вона припустила, що плитку могли пошкодити під час демонтажу наметового містечка. Другим суд заслухав організатора акції протесту - Олександра Данилюка. Він заявив, що ніхто зі звинувачених участі у протестах проти Податкового кодексу не брав. А намети на Майдані Незалежності встановили нардепи-опозиціонери, як свої депутатські приймальні.

  Віра Михайленко, адвокат: "Ці свідки, на думку всіх учасників процесу, є такими основними свідками - це була начальник дільниці, яка склада дефектний акт, власне за підписом якої затверджена сума, і це був один із кординаторів "Податкового майдану" - Олександр Данилюк. Ці свідки повністю спростували висунуте звинувачення".

  Олександр Данилюк, організатор "Податкового майдану": "Ми домовились на засіданні Опозиційного уряду з Тимошенко про те, що намети будуть встановлюватись народними депутатами і будуть мати статус їхніх цілодобових приймалень, де вони будуть впродовж акції чергувати. Так і було - всі намети, які встановлювались, всі встановлювались народними депутатами".

  Попередній матеріал
  У День Києва на Співочому полі встановлять триметрову зозулю
  Наступний матеріал
  У Києві поховали Атену Пашко
  Теги: