5.ua

Суд у справі останнього з «тітушків» вкотре перенесли [відео]

  Нинішнє засідання відклали через відсутність захисту Андрія Ярошенка. Обвинувачений уклав угоду з новим адвокатом – Ганною Клименко. Оскільки вона перебуває за кордоном, засідання перенесли.

  Нагадаємо, 18-го травня під час мітингу "Вставай, Україно!" на журналістів Ольгу Сніцарчук та Владислава Соделя скоїли напад. Вадим Тітушко та ще двоє обвинувачених наприкінці серпня уклали із потерпілими мирову угоду і визнали свою провину в хуліганстві та перешкоджанні журналістській діяльності, четвертий – Андрій Ярошенко – винним себе не вважає. Його справу виділили в окреме провадження, а від попереднього адвоката Ярошенко відмовився.

  Андрій Ярошенко, підсудний: «Ему было интересно, что три у него мировую угоду подписали. Я не считаю, что хулиганских там дий, 296-я, часть вторая, которую нам инкриминируют – я считаю, шо не було, а он считает, шо може и було».

  Юрій Матушевський, представник потерпілих: «Це право потерпілого – мати захисника, отримувати правову допомогу. Оскільки на сьогоднішньому судовому засіданні був відсутній адвокат, тому підсудний має право відкласти розгляд справи».

  Попередній матеріал
  ДСНС: повінь на Одещині поступово вщухає [відео]
  Наступний матеріал
  Стрілянина у Чикаго – поранено 12 осіб