СУД ЩОДО ПОЗБАВЛЕННЯ ЧАСТОТ 5 КАНАЛУ ТА ТВі ВІДКЛАЛИ НА 26 СЕРПНЯ (відео)

  Київський Апеляційний адмінсуд переніс засідання у справі про позбавлення частот і ліцензій 5 каналу, ТВі та ще 14-ти телекомпаній. Про це заявив голова суду Анатолій Денисов.
  Рішення ухвалили на вимогу третіх осіб, зокрема "Експрес-інформ" та "НБМ". Оскільки кілька компаній, зокрема і "Новий канал", не були вчасно поінформовані про час і місце засідання - а згідно з чинним законодавством такий термін складає - 7 днів. Загалом же, про початок слухань вчасно не попередили жодну зі сторін. Натомість - представники каналів групи Інтер - наполягали на негайному розгляді справи, а також, намагалися подати клопотання про заборону відеозйомки в залі суду. Наполягали на початку розгляду і представники НацРади з питань телебачення та радіомовлення. Втім суд переніс розгляд справи на наступний тиждень - 26 серпня.
   

  Анатолій Денисов, голова київського апляційного адміністративного: "Суд порадившись постановив відкласти розгляд справи  на 26 серпня 14 годину у зв`язку з тим, що часть осіб не повідомлені про перегляд справи в установленому законом порядку. Це перше. І по-друге, у нас на сьогоднішній день жодна сторона не повідомлена про слухання справи не пізніше ніж за 7 днів до початку розгляду справи".

  Володимир Мжельський, шеф-редактор "5 каналу": "Ми дуже вдячні суду за те що він насправді обдумано виніс рішення на сьогоднішній момент. Ми дуже вдячні нашим колегам, ми дуже вдячні журналістам, дуже вдячні митцям, які прийшли нас підтримати. Насправді тільки за рахунок їхньої підтримки, тільки за рахунок того, що що вбивається свобода слова в Україні не байдуже їм і перенесено розгляд цієї справи на 26-те число".

  Нагадаємо, у червні окружний адміністративний Суд Києва скасував результати січневого конкурсу Нацради і позбавив додаткових частот на мовлення переможців цього конкурсу, серед яких 5 канал і ТВі. Таке рішення суд ухвалив на вимогу інших учасників конкурсу - групи каналів Інтер.

   
  Попередній матеріал
  Андрухович закликає Європу пильнувати наступ диктатури в Україні
  Наступний матеріал
  Журналісти "5 каналу" та ТВі прийшли до стін Апеляційного суду (відео)
  Теги: