5.ua

Суд розпочав розгляд позову депутата Дерев’янка до МВС [відео]

  Київський окружний адміністративний суд розпочав попередній розгляд позову народного депутата Юрія Дерев’янка до Міністерства внутрішніх справ.

  Підтримати вимоги народного обранця прийшли і пікетувальники з майдану. Серед головних: проведення розслідування щодо розгону Євромайдану, сутичок першого та одинадцятого грудня. Також вимагають покарати тих, хто бив мирних громадян та застосовував спецзасоби до них. Домагаються і відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

  Протестуючий: «Якщо робота є хороша і правильна, то її потрібно підтримати. Бо зрештою суддя, яка заходить так чи інакше десь тут. Ми не знаємо як виглядає її обличчя, ця інформація не так легко дістається. Щоб вона побачила - люди підтримують цей позов, що вони сподіваються - суддя буде пам’ятати про свою присягу».

  На самому ж Євромайдані перебуває кілька тисяч активістів. З ночі там перероблюють сцену, замість старої - зводять нову - більшу та потужнішу. До роботи залучають волонтерів. Тимчасово всі виступи та молитви лунають через гучномовець.

  Попередній матеріал
  У Японії відзначають 80-річний ювілей імператора Акіхіто
  Наступний матеріал
  На Донеччині напали на активіста, бо розписав середмістя гаслами проти президента
  Теги:
  Loading...