Суд радиться, який запобіжний захід обрати для Джемільова

  Суд радиться, який запобіжний захід обрати для Хайсера Джемільова. 32-річний син опозиційного депутата напередодні зізнався у вбивстві людини.

  Він пояснив, що роздивляючись мисливську рушницю, ненароком вистрелив у 43-річного Февзі Едемова, який допомагав родині по господарству, був охоронцем, а в той фатальний момент саме порався на городі Джемілєвих. Стрільця учора ж затримали і помістили в СІЗО. Його батько Мустафа Джемільов заявив, що син проліз до його кабінету через вікно, де і взяв зброю. За словами опозиційного депутата, Хайсер 5 років тому лікувався у психіатричній клініці і припускає, що вчорашня трагедія могла бути наслідком загострення хвороби.

   Ахтем Чийгоз, родич загиблого: "Это несчастный случай и трагедия для обоих семей и для нашей и для Джемилевых. Дело в том, что этот парень много лет уже там ходил и помогал им. У моего брата характер был, если ему где-то было не комфортно, он бы там не находился".

   Делявер Ганієв, друг загиблого: "Семья осталась у него и первая жена - там ребенок совместный у них, она взрослая уже немножко. а этот совсем ребенок маленький".

   

  Попередній матеріал
  У Києві 3 фестиваль альтернативного мистецтва та арт-терапії "Павлов-фест"
  Наступний матеріал
  Акт вандалізму у столичному парку
  Теги: