pravdatyt.com

Суд призначив дату засідання проти лідера "ЛНР" Плотницького

  У разі неявки підозрюваного судді готові розглядати справу заочно

  Подільський районний суд Києва викликає лідера так званої "Луганської народної республіки" Ігоря Плотницького на судове засідання, призначене на 31 серпня. Повістку опублікувало офіційне видання центральних органів виконавчої влади "Урядовий кур'єр" в середу 10 серпня.

  Зазначається, що Плотницького викликають до суду як звинувачуваного за ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення), ч. 2 ст. 258 (терористична діяльність), ч. 3 ст. 332 (незаконне переміщення осіб через кордон) Кримінального кодексу.

  Повідомляється, що засідання призначено на 13:00 середи, 31 серпня. Зазначається також, що явка Плотницького обов'язкова.

  Крім того, наголошується, що у разі неявки підозрюваного справу розглядатимуть у порядку заочного судового провадження.

  У березні цього року прокуратура Києва передала до суду заочний обвинувачувальний акт проти Плотницького за фактом здійснення терористичного акту, захоплення в заручники й викрадення старшого лейтенанта Збройних сил України, а тепер депутата Надії Савченко.

  Як повідомляв 5.ua, 6 серпня терористичне угруповання "ЛНР"повідомило про поранення Ігоря Плотницького унаслідок вибуху біля його автомобіля.

  Нагадаємо, 6 серпня в ГУР заявили, що травми Плотницького несумісні з життям. Згодом у ЗМІ з'явилась інформація про те, що Плотницький повернувся до роботи після замаху на його життя.

  Попередній матеріал
  Російські слідчі намагаються примусово призначити психіатричну експертизу Умерову
  Наступний матеріал
  На Одещині викрили зловмисниць – посередників у контрабанді особливих наркотиків
  Теги:
  Loading...

  Плотницький "повернувся до роботи" – ЗМІ