Суд повернув справу активістів "Податкового майдану" на дорозслідування

  Шевченківський райсуд Києва повернув на дорозслідування у прокуратуру справу активістів "Податкового майдану".

  Таке рішення ухвалили після розгляду клопотання одного з обвинувачених. За рішенням Феміди, прокурор не перевірив скарги обвинувачених, і їхні конституційні права були порушені. Тому суд не може слухати справу. Нагадаємо, сімом активістам Майдану закидають умисне пошкодження комунального майна Києва. А саме - гранітного покриття Майдану під час зведення наметового містечка. За версією захисту, покриття - уже довгий час не ремонтували. Нагадаю, торік у листопаді - у Києві відбулися масові протести підприємців. Мітингувальники вимагали від Президента - накласти вето на ухвалений Парламентом Податковий кодекс. 

  Євген Ніколенко, адвокат: "Були порушені всі процесуальні норми, якими гарантовані права обвинувачених та захисників при призначенні та проведенні експертиз. Об`єктивної відповіді слідство і не шукало. Отже, і немає в матеріалах справи від чого був пошкоджений майдан Незалежності. То ми будемо спростовувати в суді це абсурдне і безпідставне звинувачення всіми законними методами".

  Ігор Горковенко, учасник "Подактового майдану": "В той самой степени они не работали над проверкой нашей невиновности. Мне кажется, так же халатно и также беспредельно и хладнокровно они отнеслись к подготовке обвинения нашей виновности".

  Попередній матеріал
  Британських королівських молодят привітали космонавти з МКС [відео]
  Наступний матеріал
  У Лондоні відбулась церемонія вінчання принца Вільяма
  Теги: