5 канал

Суд поскаржився в комісію адвокатів на захисників Януковича

  Трьох адвокатів Януковича і адвокатське об'єднання, яке вони представляють, звинуватили в систематичному затягуванні суду у справі про розгін Майдану

  Печерський райсуд Києва звернувся до столичної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури з проханням притягнути до відповідальності адвокатів Віктора Януковича – Віталія Сердюка, Ігоря Федоренка та Андріану Фозекош за затягування ними судового процесу у справі про організацію владою силової протидії учасникам Майдану 18-20 лютого 2014 року. Відповідне рішення суду від 20 грудня 2017 року опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень.

  У документі наголошується, що захисники, як і адвокатське об'єднання AverLex, яке вони представляють, "систематично вживають заходів, спрямованих на затягування розгляду клопотання" про дозвіл заочного розслідування проти екс-диктатора.

  Згідно з текстом рішення, після судового засідання 8 грудня 2017 року адвокати почали ігнорувати наступні, а AverLex "не забезпечує прибуття зазначених або інших захисників", хоча на сайті об'єднання повідомляється, що до нього входять щонайменше 14 адвокатів.

  30 червня 2017 року ГПУ повідомила про підозру Януковичу і низці екс-керівників правоохоронних органів в організації масового вбивства і терактів 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва та у перешкоджанні мітингам.

  Попередній матеріал
  Донька Ноздровської вказала на ймовірних підозрюваних у вбивстві матері
  Наступний матеріал
  Геращенко озвучила пріоритети Мінських переговорів на 2018 рік
  Loading...

  Відео з Майдану та іноземні перемовини: захист Януковича надав нові докази у справі

  Янукович хоче особисто "провести допит" VIP-свідків у справі – адвокат

  Суд над Януковичем: уперше опубліковано "телефонні вказівки" радника Путіна

  Адвокат Ноздровської розповів про власне розслідування у справі

  Заворушення під "Літнім театром" Одеси: суд відпустив активіста Дем'яна Ганулу на волю

  Суд у справі Саакашвілі перенесли через неявку народних депутатів