Суд поки що не ставить крапки у справі про звання героя Бандери та Шухевича

  Крапки у справі про звання героя Степана Бандери та Романа Шухевича поки що не ставить Вищий адміністративний суд України.

  Сьогодні він мав розглянути скаргу Української національної асамблеї та низки інших націоналістичних організацій на рішення Донецького апеляційного суду, який позбавив Бандеру та Шухевича почесного звання. Утім, служителі Феміди взялися до іншої скарги -  стосовно рішення того ж таки Донецького суду, але ухваленого за Президентства Ющенка і на користь геройства Шухевича.

  Рішення суду: "Колегія суддів ухвалили, впровадження у даній справі за позовом Соловйова А.В. до Президента україни Ющенка В.А. про визнання незаконним указу Президента України від 12 жовтня 2007 року за номером 965/2007 про присвоєння Роману Шухевичу звання Героя України зупинити до розгляду в касаційній інстанції справи за позовом Оленцевича В.Е. до Президента України Ющенка В.А. про визнання протиправним та скасування акту".

  Світлана Кустова, адвокат В. Ющенко: "Я не знаю чи зможемо ми залучитися до цієї справи чи не зможемо, залучать нас чи не залучать, а от коли в суді буде пан Соловйов та Оленцевич  і больше нікого і пояснення Адміністрації Президента, який каже вони погоджуються з незаконним указом, то ви розумієте, яке рішення винесе суд".

  Володимир Оленцевич, адвокат В. Януковича: "Реально есть два иска  от различных лиц в отличии от предидущего оратора у меня нет страхов, я наперед не знаю решений суда, я верю в то что эти люди 5-ро судей, высококвалифицированых специалистов, адля судей это наивысшая квалификация. Они вынесут законное решение".

  Попередній матеріал
  Логотип Євро-2012 знову зруйнували у Харкові
  Наступний матеріал
  Помер колишній ректор КНУ ім. Т. Шевченка Віктор Скопенко
  Теги: